WITAMY WSZYSTKICH W PRZEDSZKOLU NR 50 W LUBLINIE .

 ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEGO PRZEDSZKOLA, U NAS JEST ZAWSZE WESOŁO I CODZIENNIE DZIEJE SIĘ COŚ CIEKAWEGO. JEST DUŻO DZIECI, KTÓRE BAWIĄ SIĘ I UCZĄ.

Nasze Przedszkole nr 50 znajduje się w Lublinie przy ulicy Podzamcze 7a, istnieje już od 1976 r. Pozornie jest to typowe przedszkole jakich wiele, ale jest wyjątkowe, bo tutaj chodzimy my – dzieciaki z pięćdziesiątki. W naszym przedszkolu jest zawsze wesoło i przyjemnie, każdy czuje się tutaj jak w domu. Dowodem na to jest to, ze dawni wychowankowie, którzy już są dorośli, przyprowadzają tutaj swoje dzieci, niektórzy dowożą je nawet z innych osiedli. Fajnie jest jak uczniowie ze szkoły, którzy chodzili do naszego przedszkola, przychodzą po drodze ze szkoły do nas i opowiadają swoim dawnym wychowawczyniom jak im idzie i bawią się z nami zabawkami. Chyba im dobrze u nas? Mówią nawet że tęsknią do przedszkola.

W 50-ce zawsze dzieje się coś ciekawego, są zajęcia, zabawy, rytmika, koło teatralne, koło plastyczne, nauka tańca, uczymy się angielskiego, chodzimy do teatru i aktorzy przyjeżdżają do nas, mamy też koncerty muzyczne i różne imprezy przy muzyce i sportowe. Bierzemy udział w konkursach i zawodach. I chyba nie da się tak wszystkiego wymienić za jednym razem Odwiedzajcie nas, zapraszamy.

 

 

Łazienki dla dzieci

Biuletyn Informacji Publicznej
Archiwum