„Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady.

Wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!” (…)

 

Naszym nauczycielom i dzieciom,

którzy właśnie znaleźli się w gronie laureatów

kreatywności i wygranej

życząc dalszych sukcesów!

 

Rok szkolny 2022/2023

WYRÓŻNIENIE w Konkursie plastycznym dla dzieci sześcioletnich “Szkoła to poważna sprawa, ale bywa też zabawa” – Anastazja Tomasiak. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 im Henryka Sienkiewicza w Lublinie – II.2023 r. (nauczyciel: Lucyna Adrianek)

 

 

NAGRODA w Konkursie plastycznym ,,Idę do szkoły” – Wiktor Wach, Aleksander Jastrzębski i WYRÓŻNIENIE Zofia Puła i Jakub Rennert. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie – 1.III.2023 r. (nauczycielki: Lucyna Adrianek i Edyta Busse)

 

 

    

Udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym “Moja ulubiona postać z bajki” organizowanym przez Przedszkole nr 54 w Lublinie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na 2021 – 2025 (nauczyciele: Lucyna Adrianek, Renata Skrzypek, Aleksandra Śliwińska – Lalka)

 

♦ Udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym “Mój bajkowy przyjaciel” organizowanym przez Przedszkole nr 18 w Lublinie – XI.2023 r. (nauczyciel: Magdalena Onochin – Mączka)

     

Udział w Ogólnopolskiej Akcji “Szkoła do Hymnu 2022” – 10.XI.2022 r.

    

Udział w obchodach DNIA JEŻA w 2022 roku – 7 – 10.XI.2022 r.

    

   

I MIEJSCE w XIII Igrzyskach Kalinowszczyzny rozgrywanych w ramach „NARODOWEGO DNIA SPORTU” w Szkole Podstawowej nr 23 w Lublinie – dzieci     z oddziału V – 16.IX.2022 r. (nauczyciel: Edyta Busse)

 

Rok szkolny 2021/2022

II MIEJSCE w konkursie na Najlepszą stronę internetową upowszechniającą wiedzę o alergii i alergenach Agnieszka Rokicka i III MIEJSCE w konkursie “Zabawy i gry dla przedszkolaków upowszechniające wiedzę o alergii   i alergenach” Edyta Zdeb, 23.VI.2022 r.

   

WYRÓŻNIENIE w Przeglądzie Fotograficznym “Pamiętajmy o ogrodach” – Pani Joanna Kokoszkiewicz. Konkurs zorganizowany przez Przedszkole nr 81 w Lublinie – 8.VI.2022 r.

  

II MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na Rymowankę “Dbam o swój organizm” – Aleksander Krzewski lat 5. Konkurs zorganizowany  przez Przedszkole nr 54 w Opolu – 27.V.2022 r.

WYRÓŻNIENIE w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym “Święto Polskiej Niezapominajki” – Kaja Jastrzębska lat 3 i Anastazja Tomasiak lat 5. Konkurs zorganizowany przez Przedszkole nr 9 w Lublinie – 15.V.2022 r. (nauczyciele: Edyta Wybraniec i Edyta Zdeb)

♦ Nagroda GRAND PRIX w III Międzyprzedszkolnym Konkursie Mini Playback Show “Bezpieczny i Piękny świat – otwórz serce na dobro…” organizowanym przez Przedszkole nr 59 i Przedszkole ne 15 w Lublinie – 13.V.2022 r.

 

I MIEJSCE Fabian Gajewski lat 4III MIEJSCE Julia Hawraj lat 5 w Międzyprzedszkolnym  Konkursie Plastyczn0-Konstrukcyjnym pt. “Wiosenny obrazek” organizowanym przez Przedszkole nr 54 w Lublinie – 4.V.2022 r. (nauczyciele: Edyta Wybranie, Małgorzata Sar)

   

WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla Nauczycieli – Joanna Kokoszkiewicz za opowiadanie pisane wierszem pt. “Zawsze pomagaj!” organizowanym przez Przedszkole 66 oraz Bibliotekę im. H. Łopacińskiego w Lublinie na temat: “Dziecko w świecie wartości” –  12.V.2022 r.

III MIEJSCE w Konkursie Plastycznym “Ptaki naszych ogrodów, parków i skwerów” – Klaudia Cegiełkowska lat 6. Konkurs  organizowany przez Przedszkole nr 9 w Lublinie – 1.IV.2022 r. (nauczyciel: Jolanta Ipnar)

 

III MIEJSCE w Konkursie Literackim dla dzieci “Z uśmiechem Ci do twarzy” – Pola Styczyńska lat 4. Konkurs zorganizowany przez Przedszkole nr 52 w Lublinie (nauczyciel: Joanna Kokoszkiewicz)

I MIEJSCE w Konkursie Plastycznym “Szkoła to poważna sprawa, ale bywa też zabawa” Iga Brzozowicz lat 6. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Lublinie – 2.III.2022 r. (nauczyciel: Lucyna Adrianek)

   

I MIEJSCE w konkursie plastycznym Ilustracja do wiersza J. Czechowicza pt. „Zima” w kategorii dzieci 5-6 letnich – Karolina Krasowska. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 oraz Muzeum Literackie im. Józefa Czechowicza w Lublinie – 3.II.2022 r. (nauczyciel: Lucyna Adrianek)

Udział w Ogólnopolskim konkursie konstrukcyjno – fotograficznym o tematyce proekologicznej „Cztery pory roku” – edycja VII pod tytułem: „Co się kryje w leśnej gęstwinie?”Halina Sitarska lat 4  i Nina Nagnajewicz lat 6 – 15.II.2022 r. (nauczyciel: Małgorzata Sar, Edyta Busse)

Udział w III Międzyprzedszkolnym Konkursie Literackim pod hasłem „Przedszkolak rymuje – przyrodę opisuje”Hanna Rachańska, lat 4. Konkurs zorganizowany przez Zespół Przedszkolny nr 1 w Lublinie pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Lublin – II. 2022 r. (nauczyciel: Joanna Kokoszkiewicz)

    

 

Udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najciekawszy Limeryk organizowany przez Przedszkole nr 18 z siedzibą we Wrocławiu – Filip Ptaszyński lat 5 wspólnie ze swoimi rodzicami stworzył limeryk o Filipie z Lublina – II.2022 r.

WYRÓŻNIENIE w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ,,Białe na białym” Krzysztof Wysocki, lat 4. Konkurs organizowany przez Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie – 8.II.2022 r. (nauczyciel: Joanna Kokoszkiewicz)

   

III MIEJSCE w konkursie plastycznym „Pluszowy miś” Anastazja Tomasiak, lat 6 i Iga Brzozowicz, lat 6, oraz WYRÓŻNIENIE Klara Janowska, lat 6. Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 46 w Lublinie – I.2022 r. (nauczyciel: Renata Skrzypek i Jolanta Ipnar)

  

WYRÓŻNIENIE w Międzyprzedszkolnym Rodzinnym konkursie plastycznym „Święty Mikołaj – Biskup o szlachetnym sercu” Iga Wawrzyszuk, lat 4. Konkurs organizowany przez Przedszkole Integracyjne Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Lublinie – 6.XII.2021 r. (nauczyciel: Małgorzata Sar)

Udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu 2021” – 10.XI.2021 r.

     

I MIEJSCE Krzysztof Wypuszcz z Rodziną oraz Kornelia i Fabian Gajewscy z mamą Agnieszką,   II MIEJSCE Marcelina i Kornelia Tkaczyk z Rodziną oraz Lena Wójcik z Rodziną, III MIEJSCE Klaudia Cegiełkowska z Rodziną oraz Iga Brzozowicz z Rodziną w Rodzinnym konkursie plastycznym „Pociągiem szybko i bezpiecznie dojedziesz gdzie zechcesz” organizowany w Przedszkolu nr 50 w Lublinie – X.2021 r.

Rok szkolny 2020/2021

II MIEJSCE Wiktor Słoboda lat 5 i WYRÓŻNIENIE Nikola Smoleń  lat 6  w VII Edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego ,,Zwierzęta i rośliny chronione w Polskich parkach narodowych”. Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 51 i  Biuro turystyki ,,Perkoz” – VI. 2021 r. (nauczyciel: Jolanta Ipnar)

         

WYRÓŻNIENIE w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Witaminki dla Rodzinki” – Nina Nagnajewicz lat 5. Konkurs organizowany w Przedszkolu nr 50 w Lublinie – V 2021 r. (nauczyciel: Edyta Busse)

I MIEJSCE w konkursie plastycznym ,,Wiosna za moim oknem” Laura Celoch lat 5 . Konkurs organizowany przez Przedszkole nr 77 w Lublinie – maj 2021 r. (nauczyciel: Renata Skrzypek)

 

III MIEJSCE Anastazja Tomasiak lat 5 i WYRÓŻNIENIE Laura Celoch lat 5 w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ,,W karnawale same bale”. Konkurs organizowany przez Przedszkole nr 73 w Lublinie – 8.III.2021 r. (nauczyciel: Renata Skrzypek)

I MIEJSCE Jagoda Ziemińska lat 5 i III MIEJSCE Anastazja Tomasiak lat 5 i Łucja Jaworska lat 5w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Mój ulubiony bohater książkowy”. Konkurs organizowany przez Przedszkole nr 9 w Lublinie – 2021 r. (nauczyciel: Renata Skrzypek)

I MIEJSCE Hania Adamczyk lat 5 oraz II MIEJSCE i NAGRODA PUBLICZNOŚCIAnastazja Tomasiak lat 5 w Rodzinnym Konkursie Przedszkolnym ,,Rodzina wam powie jak dbać o zdrowie”. Konkurs organizowany w Przedszkolu nr 50 w Lublinie – IV.2021 r.

  

II MIEJSCE w konkursie plastycznym  Anastazja Tomasiak, lat 5. Konkurs organizowany w Przedszkolu nr 77 w Lublinie – 20.V.2021 r. …

III MIEJSCE w konkursie plastycznym „Książka moim przyjacielem – najpiękniejsza zakładka do książki” Iga Brzozowicz, lat 5. Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 w Lublinie – II. 2021 r. (nauczyciel: Jolanta Ipnar)

WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Malujemy muzykę” Lena Poleszak, lat 5. Konkurs organizowany przez Przedszkole nr 2 w Lublinie – XI.2020 r. (nauczyciel: Jolanta Ipnar)

II miejsce w konkursie fotograficznym „Jesienne barwy w oczach dziecka” Wiktor Słoboda, lat 5. Konkurs zorganizowany przez Przedszkole nr 31 w Lublinie – XI.2020 r. (nauczyciel: Jolanta Ipnar)

Rok szkolny 2019/2020

I MIEJSCE w konkursie plastycznym „Piłkarze” – Jadwiga Kowalczyk, lat 4. Konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin – III. 2019 r. (nauczyciel: Jolanta Ipnar)

WYRÓŻNIENIE w VII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek pt. „Lulajże Jezuniu” Malwina i Liliana Guzowska, Alicja Smolak, Iga Brzozowicz, Hanna Adamczyk, lat 5 – XII 2019 r. (nauczyciel: Jolanta Ipnar)

WYRÓŻNIENIE w Fotograficznym Konkursie Kulinarnym „Jesienne przysmaki na talerzu” – Nina Nagnajewicz lat 4. Konkurs organizowany w Przedszkolu nr 50 w Lublinie – 30.X. 2019 r. (nauczyciel: Edyta Busse)

I MIEJSCE w konkursie plastyczno – konstrukcyjnym „Polskie symbole narodowe konstruujemy, bo 100-lecie niepodległości Polski świętujemy” Patryk Pawlik, lat 4. Konkurs organizowany przez Przedszkole nr 64 „Skrzacik” w Lublinie – XI.2018 r. ( nauczyciel: Jolanta Ipnar)

 

Biuletyn Informacji Publicznej
Archiwum